Ota yhteyttä

EYP Finland

European Youth Parliament Finland – EYP Finland ry
Asemapäällikönkatu 1 (2. krs)
00520 Helsinki

+358 44 970 7743 (myös WhatsApp)

info@eypfinland.org
hallitus@eypfinland.org

Kirjaudu jäsentiliisi

Saavutettavuus

Pieta Salonen
Pieta Salonen
Secretary General
pieta.salonen@eypfinland.org
Yannika Rönnqvist
Yannika Rönnqvist
President
yannika.ronnqvist@eypfinland.org
Amanda Häkkinen
Amanda Häkkinen
Vice President
amanda.hakkinen@eypfinland.org
Aarni Rantanen
Aarni Rantanen
Board Member for Human Resources
aarni.rantanen@eypfinland.org
Alexandra Salo
Alexandra Salo
Treasurer
alexandra.salo@eypfinland.org
Pilvi Kilpeläinen
Pilvi Kilpeläinen
Board Member for Regional Session Coordination
pilvi.kilpelainen@eypfinland.org
Maxine Buchert
Maxine Buchert
Board Member for PR & Communication
maxine.buchert@eypfinland.org
Laura Barry
Laura Barry
Board Member for International Affairs
laura.barry@eypfinland.org
Monica Ratinen
Monica Ratinen
Board Member for Fundraising
monica.ratinen@eypfinland.org
Essi Lievetmursu
Essi Lievetmursu
Board Member for Internal Affairs
essi.lievetmursu@eypfinland.org
Lotta-Maria Tolvanen
Lotta-Maria Tolvanen
Intern
lotta-maria.tolvanen@eypfinland.org

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää toiminnastamme? Voit ottaa yhteyttä oheisella lomakkeella, ja vastaamme sinulle mahdollisimman pian.

Vaihtoehtoisesti voit soittaa meille toimiston aukioloaikoina tai lähettää sähköpostia. Löydät yltä myös jokaisen hallituksen jäsenen sähköpostin ja salkun, mikäli haluat ottaa yhteyttä tietyssä asiassa.