Ota yhteyttä

EYP Finland

European Youth Parliament Finland – EYP Finland ry
Asemapäällikönkatu 1 (2. krs)
00520 Helsinki

+358 44 970 7743 (myös WhatsApp)

info@eypfinland.org
hallitus@eypfinland.org

Kirjaudu jäsentiliisi

Saavutettavuus

Pieta Salonen
Pieta Salonen
Secretary General
pieta.salonen@eypfinland.org
Alexandra Salo
Alexandra Salo
President
alexandra.salo@eypfinland.org
Laura Barry
Laura Barry
Vice President for International Affairs
laura.barry@eypfinland.org
Aarni Rantanen
Aarni Rantanen
Vice President for Organisational Communications
aarni.rantanen@eypfinland.org
Eeva Ferrer
Eeva Ferrer
Board Member for Financial Affairs and Sessions Coordination
eeva.ferrer@eypfinland.org
Jasmin Alanko
Jasmin Alanko
Board Member for Sessions Coordination
jasmin.alanko@eypfinland.org
Essi Lievetmursu
Essi Lievetmursu
Board Member for Internal Affairs
essi.lievetmursu@eypfinland.org
Angjele Comani
Angjele Comani
Board Member for Regional Management
angjele.comani@eypfinland.org
Iida Salonurmi
Iida Salonurmi
Board Member for Public Relations
iida.salonurmi@eypfinland.org
Pauliina Siekkinen
Pauliina Siekkinen
Board Member for Human Resources
pauliina.siekkinen@eypfinland.org
Lotta-Maria Tolvanen
Lotta-Maria Tolvanen
Project coordinator, Nuorten Eurooppa
lotta-maria.tolvanen@eypfinland.org

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää toiminnastamme? Voit ottaa yhteyttä oheisella lomakkeella, ja vastaamme sinulle mahdollisimman pian.

Vaihtoehtoisesti voit soittaa meille toimiston aukioloaikoina tai lähettää sähköpostia. Löydät yltä myös jokaisen hallituksen jäsenen sähköpostin ja salkun, mikäli haluat ottaa yhteyttä tietyssä asiassa.