Ota yhteyttä

EYP Finland

European Youth Parliament Finland – EYP Finland ry
Asemapäällikönkatu 1 (2. krs)
00520 Helsinki

+358 44 970 7743 (myös WhatsApp)
Maanantaista perjantaihin 9:00-16:00

info@eypfinland.org
hallitus@eypfinland.org

Julia Kahelin
Julia Kahelin
Secretary General
julia.kahelin@eypfinland.org
Jonna Härmä
Jonna Härmä
Project Worker
jonna.harma@eypfinland.org
Iida Kalliokoski
Iida Kalliokoski
President
iida.kalliokoski@eypfinland.org
Amir Abdelamir
Amir Abdelamir
Vice President for Events Coordination
amir.abdelamir@eypfinland.org
Matti Lötjönen
Matti Lötjönen
Vice President for PR & Communications and Outreach & Inclusion
matti.lotjonen@eypfinland.org
Tuomas Alm
Board Member for Finance and Fundraising
tuomas.alm@eypfinland.org
Ida Eerola
Ida Eerola
Board Member for International Affairs
ida.eerola@eypfinland.org
Oona Huttunen
Oona Huttunen
Board Member for Academic Affairs and Teacher Relations
oona.huttunen@eypfinland.org
Aleksanteri Kekonen
Board Member for Internal Affairs
aleksanteri.kekonen@eypfinland.org

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää toiminnastamme? Voit ottaa yhteyttä oheisella lomakkeella, ja vastaamme sinulle mahdollisimman pian.

Vaihtoehtoisesti voit soittaa meille toimiston aukioloaikoina tai lähettää sähköpostia. Löydät yltä myös jokaisen hallituksen jäsenen sähköpostin ja salkun, mikäli haluat ottaa yhteyttä tietyssä asiassa.